sobota, 5 października 2013

Sebkowa wyprawka

Niedawno na świecie przywitaliśmy nowego malucha - Sebastiana:) A żeby Sebastianowi pierwsze dni życia umilić powstała taka oto 'Sebkowa wyprawka'. Wyprawka składa się z misia przytulaka (tył misia pokryty polarem minky dlatego po obróceniu zabawka świetnie sprawdza się jako poduszka), klipsa na smoczek (chyba wszyscy wiemy jak dzieci lubią je zrzucać na podłogę), napisu nad łóżeczko oraz gryzaka z metkami (w sam raz na okres ząbkowania aby złagodzić ból).
Wszystko utrzymane w miętowo-fioletowej kolorystyce z dodatkiem beżowego polaru minky, który kochają zarówno dzieci jak i rodzice! Dla osób które nie spotykały się z tym polarem - minky to niesamowicie miękki i przytulny materiał w wypustkami sensorycznymi, które rozwijają zmysł dotyku :)

Całość (z wyjątkiem napisu) prezentuje się tak:

Klips do smoczka z etui:

Gryzak z metkami, zwanego też szmatką sensoryczną itp (kolor minky przekłamany na zdjęciu - w rzeczywistości jest beżowy jak u misia)

Napis nad łóżeczko (niestety posiadam jedynie słabej jakości zdjęcie)

 Zbliżenie na misia:


W tajemnicy powiem Wam, że kolekcja misiów już się dość mocno rozrosła, a także doczekała rozwoju serii - ale o tym innym razem:)

Podoba się Wam?

<edit 17.10.2013> zdjęcie otrzymane od Rodziców Sebastiana :)


danusiowa.

1 komentarz:

  1. Sebuś jak i rodzice są zachwyceni :) Jakość wykonania jest imponująca,detale dopracowane do samego końca.Jakość materiałów świetna....Na żywo cała wyprawka wygląda jeszcze lepiej,a kolorystyka jest wspaniała :) Dziękujemy....

    OdpowiedzUsuń