poniedziałek, 7 kwietnia 2014

Praktyczny śliniaczek :)

Jakiś czas temu rozmawiałam z pewną Mamą, która opowiadała mi o problemach z kupnem praktycznego śliniaka dla swojej pociechy- tj. nieprzeciekającego, łatwego do utrzymania w czystości, w sensownym rozmiarze i z szybkim zapięciem. Wychodząc naprzeciw powyższym wymaganiom postanowiłam spróbować stworzyć taki właśnie śliniak.
Miał być przede wszystkim PRAKTYCZNY, bez zbędnych ozdobników, które trudno byłoby prać.
W związku z powyższym powstał poniższy śliniaczek: z wodoodpornej, zmywalnej i ciemnej - łatwej w utrzymaniu w czystości bawełny laminowanej (wystarczy po jedzeniu przetrzeć go wilgotną szmatką). Spód pokryty miłą i miękką w dotyku oraz łatwą w praniu dresówką, która kolorem wpisuję się w prostą formę śliniaka. Praktyczne i szybkie zapięcie na rzep. Ale, żeby do końca nie było tak nudno postanowiłam dodać kontrastującą, bawełnianą lamówkę, która dodatkowo zabezpiecza brzeg śliniaczka aby nie drażnił skóry dziecka. Wymiary - ok. 31x22 cm ale istnieje możliwość indywidualnego dopasowania wielkości.
Co myślicie o takim rozwiązaniu? Myślicie, że to dobry pomysł?
Ja mam już w głowie żółte, fuksjowe, turkusowe itp lamówki, które pięknie będą łączyć się z czernią i szarością :):)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz