wtorek, 11 marca 2014

Zwierzaki koloraki :)

Prezentuje nowy projekt, który chodził mi po głowie od dawna :) Wreszcie mogłam przystąpić do jego realizacji!
Uwaga, uwaga, przedstawiam wszystkim - zwierzaki - koloraki!

Zwierzaki - koloraki to seria przytulaków wielorybków (z czasem, jeżeli spotkają się z entuzjazmem planuję poszerzyć zakres dostępnych kształtów)  do samodzielnego pokolorowania. W zestawie, wraz z przytulakiem znajduje się komplet mazaków to tkanin* (6 kolorów: żółty, zielony, czerwony, niebieski, filetowy i czarny), które są odporne na pranie :) *Załączone w zestawie mazaki są produkowane przez Ikea i posiadają wszelkie niezbędne atesty.


Koloraki to świetny sposób na wspólne, kreatywne spędzanie czasu ! Różnorodne kolorowanki na przytulaku skłaniają do snucia wielu opowieści (wszak dziecięca wyobraźnia nie ma ma granic), a po zakończeniu malowania pozostaje urocza poducha - przytulak stanowiąca kolorowy akcent w pokoju dziecka, niepowtarzalny towarzysz zabaw oraz ciekawa pamiątka po wspólnej zabawie.

Każdy przytulak posiada kolorowy akcent - wstawkę oraz metki dla przełamania jego wstępnej czarno-białej kolorystyki:) Akcenty w kolorystyce zarówno dziewczęcej, jak i chłopięcej. Istnieje możliwość wyboru wzoru/ kolorystyki wstawki oraz metek.Wymiary przytulaka to ok. 28 x 37 cm.

Pokolorowanego przytulaka można prać bez obaw dla utraty jego kolorów.Koloraki standardowo będą do nabycia na DaWandzie oraz DecoBazaar (linki znajdziecie z prawej strony bloga). Podoba Wam się taka propozycja? Czekam na opinie :) Wszystkie są dla mnie bardzo cenne.

danusiowa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz